EN/DE/FR УКР/РУС KONTAKT
JGR

JGR

[ENG] Trade Union at Your Workplace. Don't Wait - Get Organized!

Why do workers need unions? Why should you unionize? What can the union change in your workplace? What can the union do for you? When is the union effective? How does the Workers' Initiative work? How can I join the Workers' Inititative? - The answers to these questions can be found in the brochure "Trade Union at Your Workplace. Don't Wait - Get Organized!"

[UKR] Що змінюється при створенні профспілки на робочому місці?

Що змінюється при створенні профспілки на робочому місці? Відповідь на це питання ви знайдете у вкладеному буклеті, де описані найважливіші повноваження корпораційних та міжфірмових комітетів Загальнопольської Робітничої Ініціативи.

[UKR] Профспілка на вашому робочому місці. Не чекайте – організуйтеся!

Для чого працівникам потрібні профспілки? Чому варто об’єднуватися в профспілки? Що профспілка може змінити на Вашому робочому місці? Що може зробити для Вас профспілка? Коли вона є ефективна? Як працює "Робітнича Ініціатива"? Як Ви можете приєднатися до Загальнопольської профспілки "Робітнича Ініціатива"?
Відповіді на ці запитання знайдете у буклеті "Профспілка на вашому робочому місці. Не чекайте – організуйтеся!"

Siła przetargowa świata pracy – co to takiego?

Siła przetargowa to wyrażenie, które często pojawia się w artykułach na stronie i w Biuletynie Inicjatywy Pracowniczej oraz podczas szkoleń organizowanych przez nasz związek. Pojęcie to oznacza mocne strony pracowników i pracownic (zarówno tych zorganizowanych w związkach zawodowych, jak i tych nieuzwiązkowionych) oraz te warunki prawne, polityczne i gospodarcze, które mają wpływ na nasze starania o lepsze warunki pracy i wyższe pensje. W skrócie: siła przetargowa to zdolność pracowników i pracownic do wywalczenia swoich interesów.

Czas na realną ochronę działaczy i działaczek związkowych. Inicjatywa Pracownicza w Sejmie

- Ochrona działaczy związkowych w Polsce jest fikcją - mówił na Komisji Sejmowej ds. Polityki Społecznej i Rodziny Jakub Grzegorczyk, członek Komisji Krajowej Inicjatywy Pracowniczej. Nasz związek bierze udział w pracach nad ustawą, która ma zmienić tę sytuację.

Subskrybuj to źródło RSS

OZZ Inicjatywa Pracownicza
Komisja Krajowa

ul. Kościelna 4/1a, 60-538 Poznań
530 377 534
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
REGON: 634611023
NIP: 779-22-38-665

Przystąp do związku

Czy związki zawodowe kojarzą ci się tylko z wielkimi, biurokratycznymi centralami i „etatowymi działaczami”, którzy wchodzą w układy z pracodawcami oraz elitami politycznymi? Nie musi tak być! OZZIP jest związkiem zawodowym, który powstał, aby stworzyć inny model działalności związkowej.

tel. kontaktowy: 530 377 534
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt dla prasy

tel. kontaktowy: 501 303 351
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

In english

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.